Yaşam

EGO 8. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: EGO Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un yeni sezonda rakiplerine merhamet etmeyen dizisi EGO dün akşam 8. bölümüyle ekrana geldi. Pastel Film imzasıyla ekrana gelen dizinin başrollerinde Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz yer alıyor. EGO yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; EGO son bölüm tek parça full izleme ekranı…

EGO son bölümde; Erhan ve Sibel evlilik sözleşmesini imzaladıktan sonra Esin’in patlattığı bomba Erhan’ı resmen yerle bir etti.

Bu durum Erhan ve Sibel’i karşı karşıya getirir. Sibel’in bunu sakladığını düşünen Erhan ise son derece sinirlenir ve kendisine seçme hakkı verilmediğini anlar.

Erhan, çocuğunun ve Elif’in yanında olmalıdır.

Ne olursa olsun Sibel, Erhan’ı bu durumda bırakmak istemez ve bunun görevi olduğunu düşünerek boşanma kararı alır.

Ancak Elif kimsenin beklemediği bir hamle yapar ve Sibel’in bu niyeti tamamen değişir.

EGO Önceki Bölümde Neler Oldu?

Sibel nikah masasına oturmak üzereyken Elif’in bebeğinin babasının Erhan olduğunu öğrenir. Erhan’a gerçeği söyleyip söylememekte tereddüt eden Sibel ne yapacağını bilemez. Sibel bu gerçeğin ağırlığına dayanamaz ve nikah masasından kalkar. Erhan, Sibel’in kararıyla kafası karışır ve Sibel’in kararının nedenini öğrenmeye çalışır. Artık Erhan’la bir geleceği olmadığını düşünen Sibel, hayatıyla ilgili çok kritik bir karar verir. Ameliyat masasına yatacak ve sonsuza dek anne olma olasılığını unutacak. Ancak Erhan’ın Sibel’den vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Onu tekrar evlenmeye ikna etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

EGO Part 8 Tek Kesim İzleme Ekranı

EGO SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLEME EKRANI

habertuzluca.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu