Haber

Akasya Durağı’nın şoförü Emre görenleri şok etti! Yıllar sonra ortaya çıktı: “Burak Özçivit mübarek olsun”

2008-2012 yılının ortalarında yayınlanan Akasya Durağı bir aile dizisi olarak karşımıza çıkmış ve komik yanlarıyla herkesi güldürmüştür.

Yönetmenliğini Yaşar Seriner’in üstlendiği dizinin yapımcılığını Erler Film üstlenmiş ve kadrosunda birbirinden usta ustaları ağırlamıştır.

Tarık Ündüz ise uzun süredir Kanal D ekranlarında yayınlanan dizide şoför Emre karakterine hayat vermiştir.

Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Tarık Ündüz, ilk oyunculuk deneyimini 1990 yılında Kuruntu Ailesi dizisi ile yaşamıştır. Ancak Akasya Durağı’nda hayat verdiği karakterle anılmıştır.

1988 doğumlu Tarık Ündüz’ün annesi ünlü oyuncu Fulya Özcan, babası Gazanfer Ündüz’dür.

Birçok filmde rol alan Fulya Özcan, Hababam Sınıfı dizisinde Ayşegül karakterini canlandırmıştır. Gazanfer Ündüz ise Bayan, Melekler Adası ve Uysallar gibi dizilerde rol almıştır.

Yakışıklı ismin rol aldığı yapımların ortasında Not Defteri, Yaz’ın Hikayesi, Jet Sosyete, Huzursuz, İşsiz Adam, Sana Döndük.

34 yaşındaki yakışıklı oyuncuyu şimdi görenler; ” Hem yakışıklı hem de asil”, “Emir Kozcuoğlu’nu düşündüm”, “Kaan Urgancıoğlu’nun genç hali”, “Ata tiyatro geni”, “Acil ekranlara dönmelisiniz”, “Akasya İstasyonu’nda özledik” “Burak Özçivit mübarek olsun” “yorumlar yaptı.

haberenez.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu