Haber

Devlet Su İşleri başvuru sonuçları açıklandı mı? DSİ 1273 işçi alımı için açıklama yaptı!

DSİ işçi alımı başvuru sonuçları merakla bekleniyor. Ocak ayında alım başvuruları tamamlandı. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından 7 Şubat’ta açıklanması beklenen 1273 işçi alımı başvuru sonuçları Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

DSİ AÇIKLAMA YAPTI!

Devlet Su İşleri’nden (DSİ) yapılan açıklamada, 7 Şubat’ta açıklanması beklenen 1273 işçi alımının ertelendiği açıklandı.

DSİ’den yapılan açıklamada, “Genel Müdürlüğümüzce 17/01/2023 tarihinde tüm merkez ve taşra teşkilatlarımızda toplam 1.273 sözleşmeli personel alımı için duyuru yapılmıştır. Başvuru sahiplerinin de deprem bölgesinde yaşadıkları dikkate alınarak karar verilmiştir. Hak kayıplarının önlenmesi ve mağduriyetin önlenmesi amacıyla 7 Şubat 2023 tarihinde açıklanması beklenen başvuru sonuçlarının açıklanması ileri bir tarihe ertelenmiştir.

DEVLET SU İŞLERİ BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Deprem nedeniyle ertelenen sonuçlarla ilgili şu an için resmi bir açıklama yapılmadı. DSİ işe alım sonuçlarının Mart ayında açıklanması bekleniyor.

Başvuru sonuçlarının açıklanma tarihi Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesi www.dsi.gov.tr’de ilan edilecektir.

habercemisgezek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu