Teknoloji

Lies of P’den 7 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

 
NEOWIZ’in sunduğu ruh benzeri aksiyon rol yapma oyunu Lies of P’nin 7 dakikalık yepyeni oynanış videosu yayınlandı. Bu yeni oynanış videosu bizi bir zamanlar sanat ve romantizmle dolu, müreffeh bir yer olan Rosa Isabelle Caddesi’yle tanıştırıyor.
 
İlginç mekaniklerle çıkışa hazırlanıyoruz
 
 
 
Gerilim dolu atmosferi, derin dövüş sistemi ve sürükleyici hikaye anlatımıyla Lies of P biz oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Oyunda ünlü Pinokyo karakterini kontrol ediyoruz ve o sırada ne kadar övündüğünüze göre rastgele görevlere çıkabiliyoruz. Oyun birçok anda seçimler yapabiliyor ve bu seçimler hikayenin sonunu etkiliyor.
 
Craft mekaniğinin de yer aldığı oyunda oyuncular birçok farklı formdaki silahları birleştirerek yepyeni bir silah yaratabiliyor. En iyi silah kombinasyonunu bulmak ve gerçekten özel bir şey yaratmak için araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca oyuncular yeni beceriler kazanmak için vücutlarının bölümlerini değiştirebiliyorlar. Sadece bu değil, aynı zamanda bu beceriler başka benzersiz ve kullanışlı özellikleri de beraberinde getirebilir.
 
Lies of P, 19 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam ve Microsoft Store üzerinden yayınlanacak. Oyunun standart versiyon ön sipariş fiyatı şu an için 999,00 TL, Deluxe versiyon fiyatı ise 1.130,00 TL.
 
7 dakikalık oynanış videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu