Haber

Survivor’a damga vurdu! Sabriye Şengül’ün son halini görenler tanıyamadı: ‘Sabriye gitti Angelina geldi’

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’ın 2017 ve 2019 sezonlarında yarışan ünlü sporcu Sabriye Şengül, estetiğiyle ön plana çıkarak hayranlarını şaşırttı. Yıllar sonra büyük değişim gösteren Şengül’ün fotoğrafları sosyal medyayı salladı.

Survivor Sabriye Şengül, son halini tanıyamadı.

12 Kasım 1988’de Trabzon’un Şalpazarı ilçesinde dünyaya gelen ünlü Türk kickboksçu ve karma dövüş sanatçısı Sabriye Şengül’ün spora hentbol oynayarak başladığı biliniyor. Daha sonra hentbol hocasının önerisiyle 2006 yılında boksa yöneldiği bilinen isim, Türkiye şampiyonlukları, uluslararası boks şampiyonluğu ve K1 Dünya Karma Şampiyonası’nı kazandı.

Şengül, 23 Nisan 2016’da İstanbul’da WKU Dünya Şampiyonası için kemer maçına çıktı. Ardından Belçikalı rakibi Vanessa De Waelle’i maçta yenerek dünya şampiyonu oldu.

Haziran 2021’de oynanan ikinci maçta üç raunt sonunda hakem kararıyla Mona Ftouhi’yi mağlup ederek burada ilk profesyonel galibiyetini aldı.

“Sabriye gitti Angelina geldi”

Şengül’ün yıllar içindeki değişimi görenleri şaşırtıyor. Estetik görünümü ve vücudundaki değişiklikle dikkat çeken ünlü ismin cesur paylaşımını görenler, “Sabriye Angelina’ya gitti” yorumunu yaptı.

İşte Survivor Sabriye Şengül’ün yıllar sonra ki değişimi…

pendikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu